نحوه پرداخت و ارسال کالا

 آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های چهارمغز بوده است و چهارمغز در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش برای مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید که تمام  اصول و قوانین ‏‌چهارمغز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی افغانستان، ریاست تجارت و صنایع و ریاست مخابرات و تکنولوژی معلوماتی میباشد و بناء مشتریان نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط میباشند. در صورتی که در قوانین مندرج، و روند ارائه خدمات در چهارمغز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین تحویل دهی کالا:

مشتری محترم باید  کالا را در زمان تحویل دهی کالا کاملا چک و بررسی نموده و از صحت بودن کالا مورد نظر در سایت اطمینان خویش را حاصل نموده و کالای سفارشی خویش را تحویل گرفته و فورم تحویلی کالا را امضاء نماید.

قوانین مسترد نمودن کالا:

تمام کالاهائی که دارای نقض فنی باشند باید الی 3 روز پس از دریافت کالا، به چهارمغز اطلاع داده شود.
لازم است جعبه اصلی محصولات تا پایان 3 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
مسترد نمودن کالا تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شرکت چهارمغز بازگردانده شود.
برچسب ‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و خراب کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
کالا خریداری شده درصورتی مشکلات فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات آن) که در اثر استفاده نادرست مشتری از کالا شامل” استفاده نادرست از کالا، حمل و نقل و جابجای نادرست، نصب و راه اندازی توسط شخص غیر مسلکی و غیره” ایجاد شود، را شامل نشده و مسترد نمیگردد.

 

در صورت وجود تفاوت یا کمبود اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به بخش خدمات شرکت چهار مغز اطلاع داده شود.


اگر تفاوت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

 

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

انصراف از خرید و درخواست مسترد به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هیچ‌گونه دخالت در باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمپ، برچسب‌ها و حتی پلاستیک امکان مسترد کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

پس از بررسی کالاهای مسترد شده توسط کارمندان چهارمغز مورد  بررسی قرار گرفته وطبق قوانین شرکت چهارمغز کالا مسترد خواهد شد.