چهارمغز برای حریم شخصی  مشتریان خویش اهمیت زیادی قائل است، برای خرید و ثبت سفارش یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت معلوماتی را از مشتریان درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی درست و مطمئن را به مشتریان ارائه دهد. برای ثبت و ارسال سفارش، معلوماتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است بخاطریکه تمام فعالیت‌های چهارمغز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک دولت جمهوری اسلامی افغانستان صورت می‌گیرد.

معلوماتی که مشتری جهت ثبت سفارش خویش ارائه می‌ دارند، آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت چهارمغز از طریق آنها صورت می‌گیرد. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و چهارمغز تنها برای ارسال همان سفارش، از این معلومات استفاده خواهد کرد.
همچنین چهارمغز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، و برای مطلع ساختن آنها از خدمات و کالاهای ویژه یا تخفیفات و ارائه کالاهای جدید و ارائه معلومات برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیام ارسال نماید. در صورتی که مشتریان تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیام نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه چهارمغز را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 0799710750 و [email protected] شماره‌ و ایمل  است که چهارمغز از طریق آن برای  مشتریان خود پیام ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، شماره ارسال پیام هستند که خدمات، کالاهای و تخفیف های ویژه چهارمغز را به اطلاع مشتریان میرسانند.

چهارمغز برای حفاظت و نگهداری معلومات و حریم شخصی مشتریان همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی متفاوت، هوشمندانه و امنی را به مشتریان خویش ارائه دهد.

Main Menu